W roku szkolnym 2023/24 obiady dostarcza firma Gotowalnia Catering www.gotowalnia.pl

Obiady będą dostarczane od 11 września 2023r. Cena obiadu wynosi:

• obiad pełny – 17,50 zł . Cena samego II dania – 15,50.

Instrukcja zamawiania obiadów znajduje się poniżej.

W przypadku pytań i wątpliwości prosimy o kontakt mailowy: kontakt@gotowalnia.pl lub telefoniczny pod numerem 537 600 662 (od poniedziałku do piątku w godzinach 8-15).

Informacja dla rodziców:

• Regulamin i instrukcja zamawiania  obiadów znajdują się w załączniku poniżej. Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z tym dokumentem.
  • Możliwość dokonania zakupów mają Państwo co tydzień przez cztery dni – od czwartku od godziny 12:00 do niedzieli do godziny 17:00.
  • W przypadku nieobecności dziecka w szkole, mogą Państwo odwołać zamówiony obiad na wskazany dzień/dni do godziny 7:15 tego samego dnia, kiedy Dziecko nie pojawi się w szkole – zgłoszenie nieobecności następuje przez formularz elektroniczny.

Dokumenty:

Instrukcja zamawiania obiadów