Dziś mieliśmy okazję wziąć udział w warsztatach, podczas których dowiedzieliśmy się, jak poprawnie złożyć wniosek o dofinansowanie naszych działach w ramach powstającego koła oraz jakie akcje charytatywne cieszą się największym powodzeniem. Mogliśmy pochwalić się naszymi dotychczasowymi działaniami i zastanowić się, co jeszcze zmienić. Dziękujemy naszemu gościowi za owocne spotkanie, które skłoniło nas do refleksji ale jednocześnie stało się motorem napędowym do podejmowania kolejnych aktywności ![]()
P.S. Nasza szkoła bierze udział w “Szkolnym wolontariacie na plus”. Teraz czekamy na kolejne spotkanie. Przygotowujemy się do udziału w warsztatach ![]()
https://www.facebook.com/profile.php?id=100064549850030










